انواع بالن های تبلیغاتی

صفحه اصلی » انواع بالن های تبلیغاتی

بالن های تبلیغاتی متنوع

امروزه در کسب و کار و تجارت روش‌های مختلفی برای تبلیغات ، بازاریابی و اطلاع سانی انجام می شود. همواره تبلیغات بصری متمرکز نسبت به سایر تبلیغات از قدرت به مراتب بیشتری برخوردار است که باعث تاثیر مستقیم بر روی مخاطب و بازدید کنندگان می شود. این تاثیر به حدی پر بازده و جلب نظر می کند.

بالن تبلیغاتی چیست ؟

از جمله ابزارهای تبلیغاتی، بالون یا بالن های تبلیغاتی ( بادکنک های غول پیکر ) هستند. این بالن ها به خاطر شکل ظاهری و نصب در ارتفاع به خوبی قابل نمایش و چشم ها را به خود مشغول می کند. بالن ها به اشکال مختلف (که معمولا دایره ای) ساخته شود اما لزوما کروی شکل نیستند که مستقیما بسته به نظر مشتریان تعیین می شود، ولی لازم به ذکر است بهترین نوع بالن های تبلیغاتی همان مدل کروی می باشند.

تناسب چاپ بالن با نوع برند

برای اینکه بالن تبلیغاتی شما مورد توجه قرار گیرد، باید با نوع کسب و کار و حرفه شما هماهنگ باشد. این مسئله باعث می‌شود مشتری و مخاطب به شکل مستقیم و بدون واسطه به برند شما متصل شوند.  برای طراحی شکل و اندازه بالن ها تبلیغاتی از مدل و الگوهای خاصی که هر کدام زیبایی و جذابیت خاص خودش را دارد کمک گرته می شود که مدل دایره و سایر اشکال نیز با توجه به نظر و سلیقه کارفرما و نوع برند انتخاب می شود.

مسئله مهم دیگر در مورد تبلیغات با بالن مطلب مناسب برای چاپ بر روی بالن است که برای چاپ بر روی آن ها از مواد با کیفیت و مناسبی استفاده می شود که مسلماً لوگو، برند، نشان محصول گزینه مناسبی برای چاپ برروی بالن می باشد. این لوگوها از فواصل دور قابل خواندن و رویت هستند. ضمن اینکه نسبت به سایر اشکال و متون از قدرت تاثیرگذاری بیشتری برخوردار هستند. خلاصه گویی مفید و مختصرکلمات بیشتر باعث استقبال می شود.

 موارد استفاده از انواع بالن های تبلیغاتی

برحسب نیاز و برای جلب توجه مشتریان می توانید در تمام مقاطعی که نیاز به جلب توجه است از بالون ها استفاده کنید اما تجربه ای که از بین مشتریان به عمل آورده ایم بیشترین استفاده کنندگان از بالون تبلیغاتی :

  1. نمایشگاه ها
  2. شرکت ها
  3. آژانس های هواپیمایی
  4. افتتاحیه فروشگاه ها
  5. ورودی سالن ها
  6. برند ها
  7. شخصیت ها
  8. بالون های آموزشی

متریال بالن تبلیغاتی

متریال  جنس بالن ها از نوع پی وی سی می باشد. این متریال از کیفیت و دوام بالایی برخوردار بوده و کمتر تحت تاثیر شرایط دمایی، وزش باد، رطوبت محیط و… قرار می گیرند. بنابراین از هر نظر می توانند گزینه ایده آل برای اجرای مقاصد و اهداف تجاری شما باشند.

انواع بالن های تبلیغاتی

بالون تبلیغاتی به دو صورت گازی و بادی می باش که مدل گازی نسبت به نمونه های بادی رایج تر است همچنین گاز مصرفی آنها را از گاز هیدوژن یا در برخی موارد از گاز هلیم استفاده می شود.

ارتفاع نصب بالن چقدر است؟

بالن تبلیغاتی با توجه به سایز و اندازه بالن تخمین زده می شود البته برای نوع ارتفاع مور نظر ، حد استاندارد بین 20 تا 80 متر از سطح زمین در نظر گرفته می شود. این فاصله برای نصب به اندازه ای است که امکان رویت برند تبلیغاتی شما را فراهم می کند. در ضمن این فاصله برای دور شدن بالن از عوارض و موانع مختلف همچون ساختمان، درختان و غیره نیز مدنظر می باشد.

اندازه هایی که برای ساخت بالن ها در نظر می گیرند

استاندارد بالن ها معمولا از قطر ۱ تا ۴٫۵ متر به تناسب اندازه نوع بالون ها تعیین می شوند. از قطر ۱ تا ۳ متر به بالن های بادی ( که با تزریق هوا به بالون صورت میگیرد ) این بالون تبلیغاتی قابل اوج دهی نبوده و فقط از قطر ۳ تا ۴/۵ متر با تزریق گاز هلیم می توانند اوج بگیرند.

نحوه نصب بالن تبلیغاتی

خدمات نصب بالن تبلیغاتی و پشتیبانی بعد از نصب، به طور کامل برعهده شرکت بالن سازی است. بنابراین می توانید با خیال راحت بعد از سفارش بالن مخصوص خود با تمامی مشخصات دلخواه خود از جمله رنگ بالن، سایز بالن تبلیغاتی ، نوع چاپ و … سفارش خود را با خدمات نصب در محل است.

نکته مهم برای اجرای بالن تبلیغاتی متنوع

بالن تبلیغاتی معمولا با یک طناب مستحکم و مناسب در آسمان به حرکت در می آیند. در این حالت، کیفیت بالن از اهمیت قابل توجهی برخوردار است. چون این بالن قرار است مدت نسبتاً طولانی در آسمان قرار گیرد ضمن این که ممکن است تحت تاثیر عوامل مختلف از جمله وزش باد، نور خورشید ، باران یا برف قرار بگیرد بنابراین باید از ایستایی و کیفیت لازم برخوردار باشد.

نکته مهم دیگر محیط مناسبی برای به اهتزاز درآوردن بالن است . برای اهتزاز بالن، محیطی را که ساختمان های کم ارتفاع داشته باشد همچنین موانع مختلف همچون دکل‌ها، درخت ها و … در آن به نسبت کمتر باشد بهتر است زیرا با وزش باد حرکت بالن اتفاق می‌افتد ، که دچار انحراف و تغییر مسیر می شود در ضمن انتخاب فضای باز مناسب برای بالن تبلیغاتی امکان بهتر دیده شدن آن را نیز فراهم می کند. به طور کلی بالن ها در فضای آسمان به خوبی دیده و مورد استقبال قرار می گیرد.

قیمت فروش بالن تبلیغاتی

قیمت انواع بالن های تبلیغاتی باتوجه به مشخصات سفارش، نوع چاپ روی بالن، سایز بالن و … مشخص می شود. همچنین قیمت بالن تبلیغاتی باتوجه به خدمات و مدت نصب اعلام می شود.

برای کسب اطلاع از قیمت و خرید  بالن های تبلیغاتی  با ارزان ترین و مناسب ترین قیمت با کارشناسان ما در کانون صدرا نگاران شریف به شماره ویژه 09197569024 پاسخگوی تمامی سوالات شما عزیزان هستند و لازم به ذکر است که کارشناسان نصب بالن های تبلیغاتی، بعد از نصب بالن شما در محل حضور خواهند داشت تا از کیفیت نصب اطمینان کامل حاصل شود.