ضرورت ایجاد بانک اطلاعات

صفحه اصلی » ضرورت ایجاد بانک اطلاعات

ضرورت ایجاد بانک اطلاعات

در زمانه‌ای که زندگی می‌کنیم که  ایجاد بانک اطلاعات برای متخصصان و مشاغل گوناگون به ضرورتی انکارناپذیر تبدیل شده است و به نظر می‌رسد این ضرورت برای فعالان عرصه تبلیغات و صادرات که خود از مؤثرترین عوامل ارتباط و تعامل اجزای مختلف تولید هستند، امری ضروری باشد .

 قطعا تولید کنندگان و به خصوص صادر کنندگان برای فروش و یا خرید کالا نیازمند مکانی ، سایتی ، ویا … هستند تا با آگاهی از گذشته حال و آینده خود را به روز نگه دارند .

تیم کاری صدرانگاران شریف با این انگیزه که صادرات درگاهی برای اشتغال ، کمک به بخشی از بیکاری جامعه ، رسیدن به در آمد و ثروت برای جامعه ایران اسلامی امری خداپسند و مردم پسند خواهد بود تلاش کرده است تا با ایجاد بانک اطلاعات تبلیغاتی از نحوه گردش فعالیت های اقتصادی مسیر پیشرفتی راتعیین نماید.

با اطمینان به خود ، تصمیم گرفته شد تا بانک اطلاعات کامل برای تولید کنندگان ، برند ها ، فعالان اقتصادی  و کارشناسان رسانه و تبلیغات  ایجاد گردد.

یکی از  فواید ایجاد بانک اطلاعاتی رسانه ای و تبلیغاتی برای فعالان اقتصادی می‌تواند به تجمیع دانش، تجربه و توانمندی‌های گذشته ، حال و آینده آنها در عرصه فعالیت های تولیدی و اقتصادی کمک شایانی داشته باشد .

ازاین پس تلاش می کنیم تا با اطلاع رسانی به موقع از روند تولید ، فروش کالا ، حضور در بازارهای جهانی و کشورهای هدف شما را به آنچه که مورد نیازتان است ، تامین نمایم .

از شما تولید کنندگان ، فروشندگان ، صادر کنندگان و… با عضویت در سایت ما به صورت دوره ای به تبلیغات خود بپردازید .

نقطه اشتراک ما با شما تلفن 02188762709 و 09197569024 می باشد .