تبلیغات روی بدنه اتوبوس های شهری، کانتینر،کرکره مغازه

صفحه اصلی » تبلیغات روی بدنه اتوبوس های شهری، کانتینر،کرکره مغازه

تبلیغات روی بدنه اتوبوس های شهری، کانتینر، کرکره مغازه

تبلیغات و آگهی بر روی اتوبوس های شهری ، کانتینر ، کرکره مغازه و … یکی از موثرترین و جذابترین نوع تبلیغات است، این نوع تبلیغات را می توان به نوعی بیلبوردهای متحرک شهری نامید.

تبلیغات محیطی یکی از انواع شیوه های بازاریابی است که به دلیل بازدهی فوق العاده آن هنوز در مرکز توجه قرار دارد. تبلیغات روی بدنه اتوبوس یکی از پربازده ترین نوع تبلیغات محیطی شهری می باشد که جذابیت بصری و روانی منحصر به فردی را همراه دارد.

همانطور که میدانیم جدید ترین و پر مخاطب ترین نوع تبلیغ روی اتوبوس و خودرو ها در اکثر شهرها چه در ایران و چه در کل جهان رواج دارد که اثر بخشی این تبلیغات را نمی‌توان نادیده گرفت زیرا مردم هر روز برای خرید، رفتن به محل کار و انجام امور روزمره در کانون توجه این نوع تبلیغات هستند.

این رسانه ی متحرک فرصت را به مخاطبان شما می‌دهند که بارها و بارها پیام شما را ببینند ، زیرا انسان به واسطه تبلیغات بصری جذب محیط یا کالا می‌شود و می‌تواند با دیگران ارتباط برقرار کند. برای همین است که تبلیغات روی بدنه خودرو و اتوبوس، همانند یک بیلبورد بزرگ و متحرک است در نتیجه موجب افزایش مخاطبان شده و محدوده وسيعی از شهر و میلیونها بیننده را تحت پوشش تبليغات قرار میدهد .

نکاتی که باید در تبلیغات روی بدنه اتوبوس به آن توجه کنیم :

 • برگشت سرمایه در آگهی‌های روی اتوبوس، خیلی مؤثرتر و بهتر از روش‌های دیگر تبلیغاتی در کشور می‌باشد.
 • باید توجه داشت استیکر و برچسب‌های تبلیغاتی دید افراد داخل اتوبوس را مختل نمی کند.
 • در طراحی موضوعی این تبلیغات باید همیشه خلاقیت داشت زیرا نباید تبلیغ در دید مردم کسل‌کننده باشد.
 • در این نوع تبلیغات بیشتر کالاهای مصرفی تبلیغ می شود، به این دلیل که اتوبوس در سطح شهر به صورت مکرر تردد دارد تا تاثیر آن را بر خرید مصرف‌کننده مشاهده شود.
 • همواره هزینه تبلیغ بر روی اتوبوس و خودرو خیلی مقرون‌ به‌ صرفه‌تر از تبلیغات بیلبوردی سطح شهرها می‌باشد پس باید در انتخاب نوع محصول و کالای مورد نظر دقت لازم را داشت.
 • ابعاد اتوبوس به شما فضای بیشتری را برای تبلیغ کردن می‌دهد، هرچه سایز تبلیغ بزرگ‌تر باشد، اثربخشی بیشتری به همراه دارد.

هدف از تبلیغات روی بدنه اتوبوس چیست ؟

 • ماندگاری در ذهن مخاطب  : اتوبوس‌ها یک رسانه عالی برای تبلیغات است زیرا با توجه به اندازه و عبور و مرور مداوم آن‌ها در سطح شهر، آگهی شما در سراسر شهرها مشاهده می شود.
 • تاثیرگذار بودن : همیشه پیام تبلیغاتی باید بر مخاطب تاثیرگذار باشد و این نوع تبلیغ به دلیل ابعاد بزرگ طراحی روی بدنه اتوبوس باعث دیده شدن از هر زاویه‌ای خواهد بود همانند یک مدیای (Media) بزرگ متحرک عمل می‌کند.
 • ترغیب مخاطب به خرید : هدف از تبلیغات روی اتوبوس، ترغیب مخاطب به خرید محصول می‌باشد؛ پس نگران تعرفه های تبلیغات بر روی بدنه اتوبوس نباشید زیرا بازدهی بالایی دارد.

نحوه سفارش و اجاره تبلیغات روی بدنه اتوبوس :

امروزه صاحبان کالاها ، برند ها یا شرکت هایی كه نياز به تبليغات دارند با مشخص کردن مسیر تردد و نوع اتوبوس ها و انتخاب آن ،طرح یا طراحی مد نظر خود که قرار است روی بدنه اتوبوس چسبانده شود ( با مجوزهای لازم از سازمان زيبا سازی ) اقدام به عقد قرارداد با مجری تبلیغات اتوبوس می نمایند .

کانون آگهی و تبلیغاتی صدرا نگاران شریف رابط آگهی شما بر روی اتوبوس ها با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت اماده همکاری می باشد.

نکته :  در اکثر موارد شرکت های خصوصی اجاره دهنده اتوبوسها خودشان کار اخذ مجوزهای لازم را از سازمان زیباسازی انجام می دهند .

انواع تبلیغات در داخل اتوبوس :

یکی از مکان های مناسب جهت انجام تبلیغات داخل اتوبوس می باشد زیرا محیطی را در اختیار مخاطب با مسافران قرار می دهد که تا مدت زمان سفر داخل اتوبوس آن را مشاهده و رویت می کند . این مدت زمان بیشتر جهت مشاهده تبلیغ  مهم و اساسی می باشد .

 • بنرهای داخل اتوبوس : این بنرها تبلیغاتی  تقریباً در همه جای اتوبوس یافت می‌شوند، اما معمولاً در پشت صندلی و سقف بالای سر و گوشه‌های بین دیوارها قرار می‌گیرندکه اغلب در دید مسافران قرار دارد.
 • دستگیره های اتوبوس : تبلیغات روی دستگیره اتوبوس یک ایده خوب بازاریابی است . وقتی اتوبوس یا قطار شهری حرکت می کند،  مسافران باید برای حفظ تعادل دستگیره های ها لمس یا بگیرند .

این دقیقاً هدف هر کمپین تبلیغاتی است که تعامل مخاطب از نزدیک کالا به وسیله لمس کردن که منجر به ارتباط واقعی با برند و به خاطر سپردن بهتر پیام می شود.

آنچه تبلیغات بدنه اتوبوس را جذاب می کند :

 • صرفه اقتصادی: بی شک تبلیغات محیطی یکی از اصلی‌ترین روش‌های فروش به شمار می‌رود. حال آنکه هزینه تبلیغات در برخی از شاخه‌های تبلیغات محیطی بسیار سنگین بوده  اما هزینه مربوط به اجاره یک اتوبوس به مراتب کمتر از سایر گزینه‌های هم رده خود می‌باشد.
 • فضای تبلیغاتی بیشتر : فضای مفید در هر اتوبوس معادل ۶۵ تا ۷۵ مترمربع دارد که در مقایسه با بیلبوردهای سطح شهر خیلی بزرگتر است زیرا بیلبوردها در سایز کوچک فضایی برابر با ۱۵ تا ۲۰ مترمربع و در سایز بزرگ تا ۳۵ مترمربع دارند.
 • مخاطبین بیشتر : اتوبوس در طی مسیر خود افراد متفاوتی را تحت تأثیر قرار می‌دهد. این موضوع باعث گردیده هر روز مخاطبین متفاوتی در بازار هدف این تبلیغ قرار گیرند.
 • جذابیت بیشتر : تبلیغات اتوبوسی بخاطر تحرکی که در شهر دارند باعث جلب توجه بیشتری خواهند شد و مخاطبین از مشاهده اشکال و تصاویر متحرک در شهر لذت بیشتری خواهند برد.

کانون آگهی و تبلیغاتی صدرا نگاران شریف از سال 1395 به صورت خصوصی با اجرای تبليغات يا همان چسباندن استيكر روی بدنه اتوبوس، کانتینر، درب کرکره یا روی شیشه مغازه و … فعالیت حرفه ای با برند ها و شرکت های بزرگ تولیدی و صنعتی داشته است و اینک با در اختیار داشتن کارگاه تخصصی طراحی و چاپ و جذب گروه های با تجربه جهت طراحی ، نصب و پاکسازی انواع اتوبوس های شهری و … اماده خدمت رسانی می باشد .

برای مشاهده ادامه نمونه کارها و فعالیت ها کلیک کنید

اگر شما هم نیاز به تبلیغ بر روی بدنه اتوبوس یا تبلیغات بیلبوردی دارید می توانید با کارشناسان و مشاوران ما در کانون صدرا نگاران شریف یا خط اختصاصی 09197569024 تماس حاصل نمایید تا به صورت رایگان شما را راهنمایی کنند .