طراحی انواع وب سایت با قیمت مناسب

صفحه اصلی » طراحی انواع وب سایت با قیمت مناسب

به عنوان یک موسسه یا برند برای معرفی محصولات و فعالیت های خود احتیاج مبرم به سایت دارید،  اما هزینه طراحی آن برای شما مهم و با اهمیت است . با کمی جستجو در اینترنت با شرکت هایی روبرو می شویم که طراحی سایت ارزان شعار آنها است ! آیا این سایت ها برای کار تجاری ما مناسب هستند؟ اصلا چرا طراحی سایت ارزان وجود دارد؟ چرا سایت ارزان قیمت می خواهید ؟ هدف شما از داشتن سایت چیست ؟

جواب به این سوال خیلی ساده و آسان است. طراحی سایت ارزان در واقع برای مشتریانی است که:

1- زیاد نمی خواهند هزینه کنند.

2-  نیاز آن ها با یک سایت ارزان قیمت مرتفع می شود.

بیشتر مواقع اشخاص و مدیران شرکت ها به دنبال طراحی سایت ارزان قیمت و کم هزینه می‌باشند. اینجا است که با این سوال روبرو می شویم که طراحی سایت ارزان قیمت ، امکانات یک وب سایت حرفه‌ای را دارد؟

البته که همیشه سایت‌های ارزان قیمت و غیر حرفه‌ای، نمی‌توانند نیازهای متنوع و به روز کاربران و مدیران سایت را برای حضور فعال در بازار ، فروش کالا ، معرفی ظرفیت های و توانمندیهای خود و… برآورده کنند.

طراحی سایت با استفاده از سیستم مدیریت محتوا

سیستم مدیریت و طراحی سایت به صورت اختصاصی و بهینه سازی شده برای گوگل توسط کانون تبلیغاتی صدرا نگاران شریف طراحی و پیاده سازی می شود و سایت ارزان شما توان آن را دارد که در گوگل و دیگر موتورهای جستجو رتبه مناسبی را کسب کند. برنامه نویسان و طراحان ما امکانات سایت را به نحوی طراحی میکنند که نیازهای افراد و شرکت‌های مختلف را برآورده سازد و همچنین از نظر گرافیکی قابلیت تنظیمات متنوع را داشته باشد.

قبل از هر چیز توجه داشته باشید که هدف شما از طراحی سایت چیست؟

پیشنهاد ما به شما این است که اگر در آینده می‌خواهید سایت خود را گسترش دهید و امکانات جدید و به روز را به آن اضافه کنید ما به شما توصیه می‌کنیم که در همین اول کار به فکر طراحی سایت حرفه‌ای اما با قیمت مناسب باشید و فکر طراحی سایت ارزان را از ذهنتان بیرون کنید.

اما اگر چنین هدفی را ندارید و فقط هدف شما داشتن سایتی ارزان قیمت و مناسب در فضای اینترنت و معرفی خود یا شرکتتان است به شما این پیشنهاد را می کنیم که ما در زمینه طراحی وب سایت‌های ارزان پاسخگوی نیازهای شما خواهیم بود و با هزینه‌ای اندک به جمع مشتریان ما بپیوندید و خدمات و محصولات خود را در دنیای وب معرفی کنید.

مفتخریم که بگوییم کانون تبلیغاتی صدرا نگاران شریف با بهره گیری از طراحان مجرب و متعهد در بخش‌های مختلف در ارتباط با طراحی سایت، سئو و کلیه موارد تخصصی در زمینه طراحی سایت‌های ارزان و حرفه ای با قیمت های مناسب را پیاده سازی می‌نماید.

گروه انفرماتیک  کانون تبلیغاتی صدرا نگاران شریف با به کارگیری کار‌شناسان خبره ، جوان و تحصیلکرده در بخش‌های مرتبط با طراحی سایت، کلیه موارد فنی و تخصصی در این زمینه را به بهترین نحو ممکن پیاده سازی نموده که در شرایط عادی انجام این کار حداقل یک ماه به طول می‌انجامد.

برای انجام مشاوره با کارشناسان ما به شماره های 09197569024 و یا 09197229788   تماس حاصل فرمائید .