ماهنامه مدیران آینده

صفحه اصلی » ماهنامه مدیران آینده

ماهنامه مدیران آینده

با ماهنامه اقتصادی و اجتماعی « مدیران آینده » باز به میان شما آمدیم

با بیش از هفت سال فعالیت به عنوان دو هفته نامه « مدیران آینده » در شماره جدید با ماهنامه با همین عنوان در کنار شما هستیم .

طی این مدت تلاش کردیم با نگارش و انعکاس مطالب روز، کار آمد ، گزارش ، گفت و گو، بخشی از نیاز های جامعه جوان و مدیران کشور را در فصل های اقتصادی ، فرهنگی و اجتماعی برای آینده طرح و با اساتید کار آزموده به گفت و گو بنشینیم  تا با بیان مطالب کاربردی برای رفع معضل امروز کشور به مدیران جهادی و کار آمد، مباحثی را در میان بگذاریم.

به نظر می رسد که رونق گرفتن فضای مجازی و بازار داغ دنیای شبکه‌های رنگارنگ اجتماعی هر روز ، روزنامه‌ها و رسانه‌های مکتوب را به حاشیه براند ، ولی بسیاری از کارشناسان علم ارتباطات معتقدند که در میان مشکلات اقتصادی و گرانی کاغذ ، چاپ و… نیز روزنامه‌ها را از ادامه حضور در این عرصه پر رقابت ناامید کرده است ، ولی این گونه نیست ، بلکه موضوع برعکس شده است .

آنچه که جامعه مدیریتی امروز نیازمند آن است ، مدیران جوان کار بلد ، تحصیل کرده ، کار آزموده و با آگاهی و بصریت است که با تحصیلات مرتبط می توانند چرخه مدیریتی کشور را به حرکت جدیدی تر و با سرعت بیشتری اداره کنند.

دولت های پیشین و حال جمهوری اسلامی ایران باید باور کننده که پیر شدن امری است طبیعی و باید تلاش کنند تا مدیران جوان اموزش و تجربه های کافی کسب نمایند تا کشور بتواند اداره و مدیریت  به روز شود.امیدواریم دولت مردان با درک شرایط از مطبوعات صادق ، امانتدار و آگاه حمایت کنند و این حمایت ها در راستای تنویر افکار عمومی خواهد بود و به دانایی بیشتر  مردم به خصوص نسل جوان و آینده ساز کشور کمک خواهد کرد.

بی شک اگر بنا باشد که تمدن سازی نوین اسلامی شکل جدی تری و با سرعت به پیش برود باید نسل با تجربه جوان حضوری چشمگیر تر و حتی باید مسلح به علم های روز از جمله سواد واقعی رسانه را در اختیار داشته باشیم تا مسیر نهضت انقلاب اسلامی هموار شود.

همکاران ما درماهنامه و  ” کانون تبلیغاتی صدرا نگاران شریف ” که با حضور افراد باتجربه و شناخته شده در امر مطبوعات می باشند، آمادگی خود را برای تبلیغات، اسپانسری و… در نشریه  جهت موسسات ، شرکت های دولتی و خصوصی اعلام می دارد .

برای کسب اطلاعات جهت مذاکره با مشاوره و کارشناسان ما با شماره  09197569024 تماس حاصل نمایید .

</p